TARİH
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TARİH

Milletimiz davranışlarında ve gayretlerinde sarsılmaz bir bütünlük gösterdiği için başarılı olmuştur. Mustafa Kemal ******

AnasayfaKapı*Latest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Karındeşen Jack'in Polise Yazdığı Mektup
Karındeşen Jack'in Polise Yazdığı Mektup Icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 5:32 pm tarafından Malazgirt

» Albert Fish'in Çocuğunu Katlettiği Aileye Yazdığı Mektup
Karındeşen Jack'in Polise Yazdığı Mektup Icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 5:30 pm tarafından Malazgirt

» Türklerde Denizcilik
Karındeşen Jack'in Polise Yazdığı Mektup Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 10:22 pm tarafından Malazgirt

» Türklerde Okçuluk
Karındeşen Jack'in Polise Yazdığı Mektup Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 10:21 pm tarafından Malazgirt

» Timur İmparatorluğunda Askeri teşkilat
Karındeşen Jack'in Polise Yazdığı Mektup Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 10:20 pm tarafından Malazgirt

» Yusuf Has Hâcib
Karındeşen Jack'in Polise Yazdığı Mektup Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 10:15 pm tarafından Bortecine

» İyonyalılar (MÖ.1200-MÖ.7.YY)
Karındeşen Jack'in Polise Yazdığı Mektup Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 10:11 pm tarafından Bortecine

» Hititler (MÖ.2000-MÖ.700)
Karındeşen Jack'in Polise Yazdığı Mektup Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 10:10 pm tarafından Bortecine

» Frigyalılar(M.Ö.750-M.Ö.609)
Karındeşen Jack'in Polise Yazdığı Mektup Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 10:08 pm tarafından Bortecine

» Lidyalılar (MÖ.7. YY-MÖ.546)
Karındeşen Jack'in Polise Yazdığı Mektup Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 10:07 pm tarafından Bortecine

Karındeşen Jack'in Polise Yazdığı Mektup

YazarMesaj
Malazgirt
Admin
Malazgirt

Karındeşen Jack'in Polise Yazdığı Mektup Empty
MesajKonu: Karındeşen Jack'in Polise Yazdığı Mektup   Karındeşen Jack'in Polise Yazdığı Mektup Icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 5:32 pm

KARINDEŞEN JACK'IN POLİSE YAZDIĞI MEKTUP
Sayin Yetkili,

Kulagima sürekli polisin beni yakaladigina dair haberler çaliniyor, ama beni uzun bir süre daha yakalayamayacaklar. Çok zeki görünüp dogru iz üzerinde olduklarini söylediklerinde çok gülüyorum... Ben hayat kadınlarının pesindeyim ve yakalanincaya kadar onlari desmeye devam edecegim. Son isim çok muhtesemdi. Bayana bagirmasi için firsat bile vermedim. Beni simdi nasil yakalayabilirler. Isimi seviyorum ve yeniden baslamak istiyorum. Yakinda benim komik oyunlarimi yeniden duyacaksiniz... Biçagim saglam ve keskin ve eger bir sansim olursa yeniden baslamak istiyorum. Iyi sanslar.

Tüm samimiyetimle,
Karindesen Jack
http://tarihciler.hareketforum.com

Karındeşen Jack'in Polise Yazdığı Mektup
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Albert Fish'in Çocuğunu Katlettiği Aileye Yazdığı Mektup
» Jack The Ripper "Karındeşen Jack"